Czat z kamerkami – Kamerki na oczat.pl

Poniżej przedstawiamy jak możemy wykorzystać Kamerki oraz Mikrofon na czacie.
Jak też wiemy Kamerki nie tylko służą do rozmowy pojedynczej ale i też do rozmów Konkrecyjnych z wieloma osobami co za tym idzie… że można swobodnie założyć grupę rozmówców z którymi możemy się spotkać na czacie i porozmawiać o bieżących sprawach lub interesach a nawet planowany zlot grupowy. Na czat jest już tak rozbudowany że posiadamy szereg rożnych możliwości ustawienia kamerek.
1. Rozmowy Prywatne – Rozmowy prywatne nie są ukazywane w pokojach kamerowych, aby skorzystać z takiej możliwości wystarczy wejść do danego użytkownika na PRIV i kliknąć na niebieską ikonkę SŁUCHAWKI. System automatycznie cię przełączy w tryb kamerek a twojemu znajomemu wyślę informacje że chcesz z nim rozmawiać. Proszę zobaczyć zdjęcia z poniższego przykładu jak to funkcjonuje.

Jak widać na zdjęciu powyższym klikamy na niebieską słuchawkę przy nazwie Pseudonimy.

Przychodzi nam komunikat czy aby na pewno chcemy zadzwonić do tego użytkownika. Potwierdzamy tak lub nie

Po zatwierdzeniu otwieram nam się okno rozmowy jak widać na powyższym zdjęciu i od tej chwili możemy rozmawiać z rozmówcą.

Kolejna opcja w której możemy prowadzić konferencje grupową to opcja do której możemy zaprosić paręnaście osób

Jak na powyższym zdjęciu klikamy na dzióbek ( Ukryty / Tylko na zaproszenie ) i klikamy Utwórz połączenie …. Po otworzeniu się kamerki klikamy z listy użytkownik na dane osoby i klikamy zaproś do rozmowy tak jak na poniższym zdjęciu 🙂

Opcja konferencyjna to dobra opcja dla Stacji Radiowych czy też Moderacji ale i też dla grup społecznych

Przykładowa Grupa społeczna

Jak też widać można rozmawiać przez sam mikrofon bez kamerki oraz z kamerką. Wszystko zależy od danego użytkownika oraz relacji. Dużo Firm jak i grup społecznych w Pandemii korzystało z takich właśnie usług jako rozmowa grupowa.

Dodaj komentarz