Services

Regulamin

Wstęp

1. Niniejszy regulamin określa zasady korzystania ze strony www.oCzat.pl.

2. Korzystanie ze strony www.oCzat.pl jest darmowe i dobrowolne.

3. Użytkownik korzystający ze strony www.oCzat.pl potwierdza znajomość warunków zawartych w niniejszym regulaminie, których zobowiązuje się sumiennie przestrzegać. W przypadku odrzucenia niniejszych warunków, użytkownik powinien zaprzestać korzystania ze strony www.oCzat.pl.

4. Użytkownik zobowiązuje się do korzystania ze strony zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami prawa, normami społecznymi i obyczajowymi, postanowieniami niniejszego regulaminu oraz zasadami współżycia społecznego.

5. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane przez użytkownika na stronie www.oCzat.pl.


Podstawowe zasady

1. Nie używamy wulgaryzmów i wyrazów obraźliwych, zwłaszcza pod czyimś adresem.

2. Podczas rozmowy na mikrofonie przypadkiem może wymsknąć się jakieś niecenzuralne słowo, jednak staraj się unikać takich sytuacji.

3. Ze względu na ograniczenie netykiety możesz poczuć się swobodniej, gdy na przykład zdarzy Ci się zakląć między 22:00 a 6:00, ale zawsze pamiętaj o tym, żeby nie obrażać innych osób.

4. Używanie kolorów niewidocznych (biały, jasny szary) lub nieprzyjemnie jaskrawych (żółty, cyjan, jasny zielony) jest zabronione.

5. Zabrania się pisania wiadomości za pomocą klawisza Caps Lock oraz nadużywania przycisku Shift.

6. Spam to wysyłanie zbędnych wiadomości, często w dużych ilościach, na przykład w celu reklamowania innych stron. Takie zachowanie jest zabronione.

7. Zabrania się również floodowania, czyli wysyłania dużej liczby takich samych lub podobnych tekstów bez znaczenia dla tematu rozmowy. Za tzw. flood uważa się również wysyłanie pojedynczych słów w osobnych wiadomościach i podobne zachowania, które po prostu przeszkadzają w rozmowie.

8. Możesz wysłać link, żeby podzielić się z innymi na przykład ciekawym artykułem nawiązującym do Twojego hobby. Jednak zawartość, do której odsyła taki link, nie może łamać regulaminu.

9. Nie publikuj za pomocą kamery internetowej treści o charakterze pornograficznym. W przeciwnym wypadku na stałe zostaniesz zablokowany.

10. Pamiętaj także, że pikantne rozmowy, nawet między pełnoletnimi osobami, powinny mieć charakter wyłącznie prywatny.

11. Nie pozwól się sprowokować i wciągnąć w niepotrzebną dyskusję. W przeciwnym razie wszystkie strony konfliktu, a nie tylko prowokator, zostaną ukarane.

12. Zabrania się wprowadzania innych w błąd przez dodanie do swojej nazwy użytkownika funkcji, której nie pełnimy (np. admin_jan).

13. Nie podawaj swojego hasła innym osobom. Hasło ustawiasz tylko raz podczas rejestracji i nie będziesz mieć możliwości jego późniejszej zmiany.

14. Możesz założyć tyle kont ile potrzebujesz, ale w danej chwili na czacie dozwolone jest przebywanie tylko na jednym.

15. Nie musisz podawać swojego adresu e-mail przy rejestracji, ale pamiętaj, że w przypadku jakiegoś problemu trudniej będzie Nam udzielić Ci pomocy.

16. Jeśli jesteś pewny, że nie będziesz więcej używać swojego konta i chcesz, żeby zostało usunięte, napisz do Nas. Pamiętaj, że jeśli usuniesz swoje konto, nie będziesz mieć możliwości jego przywrócenia.


Pokoje prywatne

1. Na naszym czacie użytkownicy nie mają możliwości zakładania własnych pokojów. Jednak na prośbę grupy osób o podobnych zainteresowaniach możemy założyć tzw. pokój prywatny.

2. Regulamin obowiązuje na wszystkich pokojach na czacie. Wyjątkiem są właśnie pokoje prywatne, których właściciele mogą stworzyć własny regulamin. Taki regulamin musi jednak zostać zaakceptowany przez Administrację, a później udostępniony wszystkim użytkownikom.

3. Informacja o tym, że dany pokój jest prywatny musi znajdować się w jego opisie wraz z krótkim komentarzem o nim samym.

4. Administracja nie ingeruje w prywatne pokoje użytkowników jeśli nie jest łamany regulamin www.oCzat.pl.

Postanowienia końcowe

1. Jeśli chcesz skontaktować się z Administracją, na przykład w celu założenia prywatnego pokoju, jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem e-mail: kontakt@oczat.pl.

2. Nie zadręczaj Administracji na czacie. W razie jakichkolwiek problemów wyślij wiadomość e-mail i czekaj na odpowiedź, która na pewno wkrótce nadejdzie.

3. Żaden zbiór zasad nie zastąpi empatii, którą powinniśmy kierować się w kontaktach z drugim człowiekiem. Mamy jednak nadzieję, że powyższe zasady pomogą Nam wszystkim w dbaniu o przyjazną i bezpieczną atmosferę na czacie.

Jeśli szukasz usługi, która nie jest wymieniona poniżej, skontaktuj się z nami.

Our Services

Nasi partnerzy

Style Switcher

Predefined Colors

Layout Style

Footer Style

Background Image