oczat.pl

KONKURS: Masz ładną choinkę? Pochwal się nią!

oCzat.pl

oCzat.pl

KONKURS: Masz ładną choinkę? Pochwal się nią!

Święta Bożego Narodzenia to przede wszystkim… choinka! Ubieranie drzewka jest piękną, łączącą pokolenia tradycją, podczas której wszyscy gromadzą się by wspólnie je dekorować. Najwięcej „radochy” mają oczywiście dzieci, jednak każdy z nas czeka z utęsknieniem na ten moment.

Redakcja Portalu Portaloczat.pl tworzy galerię choinek swoich Czytelników. Jeżeli chcesz podzielić się swoim drzewkiem, wyślij jego zdjęcie na adres konkurs@portaloczat.pl wpisując w tytule wiadomości słowo „choinka”. Wysłanie zdjęcia oznacza zgodę na jego wykorzystanie przez Redakcję i umieszczenie na łamach Portalu portaloczat.pl

Masz ciekawy pomysł na udekorowanie choinki? Posiadasz lub wykonujesz wyjątkowe, oryginalne ozdoby? Podziel się nimi! Świąteczna galeria w piękny sposób udokumentuje ten popularny zwyczaj, wprowadzając szczególny klimat Bożego Narodzenia także na Portalu Portaloczat.pl.

Uwaga! Wszyscy chętni, którzy nadeślą zdjęcia swojej choinki wezmą udział w konkursie na najładniej ozdobioną choinkę! Do wygrania atrakcyjne nagrody w postaci MONET na oCzat.pl. Na zdjęcia Waszych świątecznych drzewek czekamy do dnia 24 Grudnia 2021 r. Dnia 25 Grudnia Redakcja przyzna trzy nagrody za najładniejsze choinki.

Do wygrania w naszym konkursie na najładniejszą Choinkę w roku 2021/2022
1 Miejsce – 40 tyś monet
2 Miejsce – 30 tyś monet
3 Miejsce – 10 tyś monet

10 / 100
Podobne posty
Scroll to Top