Logowanie

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

19-12-2014 17:55
cip cip

15-12-2014 13:01
Szok

15-12-2014 11:52
Uśmiech

09-12-2014 03:36
Krzywi się

07-12-2014 14:16
siup siup

Boks reklamowy A

On-line

Facebook

Ciekawostki z oCzat

Powitanie

Czat na androida, Czaty

czat jest miejscem, gdzie czekają na Ciebie czadowi przyjaciele. Zarejestruj się, a przeżyjesz niezwykłe rozmowy, poznasz tysiące interesujących osób, obejrzysz ich fotki i zdjęcia. Być może tutaj poznasz swoją miłość lub czeka Cię ekscytująca randka

Boks reklamowy

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia - bogdan

Odzyskiwanie konta

PomocDlaczego nie mogę zalogować się na swoje konto?


Wprowadzone zmiany mogą utrudnić naszym użytkownikom dostęp do kont, które obowiązują zarówno na stronie, jak i na czacie. Jednak wszystkie konta nadal istnieją i czekają na swoich właścicieli. Najważniejsze informacje, w tym również ilość kredytów czy wyróżnienia np. typu VIP, zostały zachowane. Jeśli chcesz odzyskać swoje konto, sprawdź swoją skrzynkę pocztową, a jeśli to nie przyniesie rezultatu, skorzystaj z opcji przypominania hasła. Jeśli potrzebujesz pomocy, przejdź do odpowiedzi na poniższe pytanie.

Czaty na Androida

Newsy

Chciałbym sobie czasem poczatować ze swoimi znajomymi, którzy są np w zasięgu wifi lub bluetootha mojego telefonu. Czy istnieje taki czat na androida, który pozwoli mi na użycie tych technologii w rozmowie z innymi użytkownikami?

Nowe odświeżone Forum Dyskusyjne

NewsyDrodzy użytkownicy od dziś już forum aktywne które można odwiedzać z punktu menu górnego .
W najbliższych tygodniach będziemy poszukiwać chętnych na stanowiska moderatora. Zadaniem Moderatora będzie sprawdzanie pisowni oraz przestrzegania Regulaminu Forum oraz składni .
33,147 unikalne wizyty