Statystyki strony

 • Łącznie Użytkownicy 644
 • Łącznie Grupy 2
 • Łącznie Albumy 541
 • Łącznie Zdjęcia 216
 • Łącznie Filmy 21
 • Łącznie Biuletyny 0
 • Łącznie Aktywności 456
 • Łącznie Tablice postów 112
 • Łącznie Wydarzenia 3
 • Łącznie Mężczyźni 121
 • Łącznie Kobiety 41
 • Łącznie Nieokreślone 482

Najnowsze filmy

Pokaż wszystkie filmy

Aktualnie gościmy

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

Kup punkty

Zakup Punktów 

 

Jak to działa?

Wyślij płatną wiadomość SMS na numer widoczny w wybranym pakiecie, a punkty zostaną przesłane na Twoje konto w ciągu 12 godzin.

Pamiętaj, żeby w treści SMS-a zamiast NICK wpisać pseudonim, którym posługujesz się na czacie i na który chcesz otrzymać zakupione punkty, np. MS.CZAT.zima

Czym są punkty?

Punkty to wirtualna waluta, którą posługujemy się na czacie. Punkty możesz przeznaczyć np. na prezenty, które sprawią radość Twoim znajomym. Ilość Twoich punktów jest wyświetlana nad listą użytkowników.

Kto może korzystać z oferty?

Każdy zarejestrowany użytkownik.

Płatności zapewnia firma MicroSMS.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminów.
Jeśli nie dostałeś kodu zwrotnego w ciągu 30 minut skorzystaj z formularza reklamacyjnego.

Otwarzacz multimedialny - Nowość na czacie

Już od jutra zostanie dodana do czatu nowa opcja radioodtwarzacza w którym użytkownicy będą mogli dodawać swoje MP3 do odsłuchiwania coś na zasadzie Winampa.

Zasada działania jest bardzo prosta, wybieramy utwór piosenki który chcemy aby znajdował się w naszym odtwarzaczu później stwarzamy własną playlistę. I od tego momentu możemy słuchać piosenek na czacie. Dodatkowa opcja to jest na dole odtwarzacza którą możemy sobie zaznaczyć lub odznaczyć czyli " Włącz multiplayer na czacie " Taka opcja powoduje że pod listą użytkowników mamy mini odtwarzacz w którym możemy zmieniać piosenki.

Regulamin Multi odtwarzacza znajduje się pod linkiem tutaj.

Nowy czat

Witamy po dłuższym czasie jak już słyszeliście że stary czat idzie pod młotek tak iż możemy wam przedstawić efekt kilkumiesięcznych naszych prac i testów nad nowo powstającym czacie. Przedstawiamy wam nowy lepszy czat.

Jak wiadomo trochę czasu jeszcze zejdzie do ulepszenia w nowe technologie ( czyt. Funkcje, Zabawki ). Na początek trochę ciekawostek z nowego czatu, zostało poprawionych dużo istotnych rzeczy które nie były dopracowane w starym czacie takich jak ( Opcja ignorowania, Nowa funkcja zakładania pokoju przez użytkownika, Pełne ustawiania kamerek przez klienta, Nowy wygląd czatu, Poprawiony obraz kamerek w jakości FHD, Lepsza jakość MIC, Nowa opcja wyciszenia tłumów podczas rozmowy, Nowe gify oraz wile innych których z czasem poznacie ).

Nowy czat

Na pewno powstanie wiele nowych funkcji których tutaj nie dam rady wam opisać na które musicie trochę poczekać ponieważ wymagają one trochę czasu oraz waszej cierpliwości. W raz z nowym czatem piszemy i rozwijamy dział pomoc którą znajdziecie w zakładce " Pomoc " na stronie oczat.pl.

Będziemy was informować na bieżąco o nowych funkcjach oczywiście jeśli będziecie ciekawi ;). Dojdzie też nowy regulamin czatu który zostanie lekko przerobiony pod nowe funkcje czatu.

Każdy użytkownik będzie mógł założyć max 2 pokoje które będzie mógł umieścić kodem html na stronę www.

Jeśli macie jakieś pytania lub problem ze stroną ewentualnie z czatem prosimy pisać Tricket ( oczat.pl/pomoc ) tam klikamy " Utwórz nowe zgłoszenie " na nowym czacie już będziemy was przekierowywać do działu wsparcia.